Gwiezdna Załoga Boga


#1 2012-12-12 18:32:18

jacekwier

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-12
Posty: 2
Punktów :   

rejestracja

Jeju... Ile się namęczyłem z rejestracją... Cały czas pisałem że zwierze z długą szyją to k*tas :D Te reklamy to nałozone są przez serwer czy na konto admina?
Jeśli serwer takie coś narzuca to mogę polecić taki full wypas, bez reklam i za free... Trochę się tym zajmuję, może teraz mniej ale troszkę kiedyś działałem :)
Żeby nie zaśmiecać forum dodam to w tym poście - proszę o zmianę rangi do plutonowego gdyż mam już od jakiegoś czasu odpowiedznią ilość punktów.

Ostatnio edytowany przez jacekwier (2012-12-12 18:38:18)

Offline

#2 2012-12-13 18:44:03

 GTAkatowice

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: rejestracja

Reklamy narzucone są przez darmowy serwer. Jeżeli kogoś denerwują to w kilka chwil z googlami dowie się, jak się ich pozbyć (wtyczka do przeglądarki). Lepiej by było na cba.pl, jednak tam było by o wiele więcej roboty, a ja mam cichą nadzieję na fuzję, lub przeistoczenie sojuszu w czyjąś akademię, a wtedy i tak to forum pójdzie do lamusa, więc szkoda mu poświęcać tyle czasu...

Offline

#3 2012-12-16 17:50:41

jacekwier

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: rejestracja

Ja mam swoją stronę postawioną na onuse.pl . Serwer dobry, bez ograniczen, bez reklam, nie wykrzacza się.

Offline

#4 2013-01-03 21:51:19

MonsterWarriorr

Gość

Re: rejestracja

Ja również chciałbym prosić o zmianę rangi, ponieważ nie jest w nich określony czas wstąpienia sojuszu i spełniam wszystkie kryteria. Z góry dziękuje...pozdrawiam...MoR

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wolnelubanie.pun.pl www.akanotsuki.pun.pl www.trilwroc.pun.pl www.heksa.pun.pl www.ziip88.pun.pl